אודות

קצת עלינו

חברת Interlocking מקבוצת טכנוקריט (1992) בע"מ, הקיימת למעלה משלושה עשורים, פועלת בתחום ייבוא ושיווק פתרונות ריצוף חדשניים ואיכותיים. בתוך עולם שבו איכות הסביבה וקיימות נמצאות בראש סדר היום, אנו מקפידים על ייבוא מוצרים איכותיים בני קיימא על מנת לסייע לשמירה על כדור הארץ. אנחנו מספקים פתרונות ריצוף עמידים ומתקדמים, המעוצבים במיוחד לבטיחות מירבית ואורך חיי מוצר מקסימלי.

בנוסף למוצרים בני קיימא, חברת Interlocking מקבוצת טכנוקריט (1992) בע"מ חרטה על דגלה את נושא הבטיחות והבריאות. המוצרים שאנו מייבאים מייצרים סביבת עבודה ידידותית ובטוחה לצוות העובדים שלכם ולאנשים המבקרים אצלכם. המוצרים שלנו אינם מכילים כימקלים רעילים ואינם מזיקים לסביבה.

מלבד היתרונות הרבים של הריצוף שלנו, כשאתם רוכשים את האריחים המתקדמים והאיכותיים שלנו, זכרו שמאחורי המוצרים האלה עומדת חברה עם ניסיון רב שנים, שמחויבת לסביבה, לבריאות ולבטיחות אנשים.

חומרי גלם ממוחזרים

אריחי הרצפה שלנו מיוצרים מחומרים איכותיים וממוחזרים, מה שמקנה להם לא רק איכות גבוהה ועמידות מרבית, אלא גם רקע ירוק ואקולוגי. בסוף חיי המוצר, אריחי הרצפה שלנו ניתנים למחזור, כך שאפשר להשתמש בהם שוב ושוב, ולמזער את הפסולת. זהו צעד חשוב בקידום איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ לדורות הבאים.

הרצפה המושלמת

האריחים שלנו, בעלי עובי של 5-20 מ"מ, זמינים במספר שיטות חיבור, והם הפתרון המושלם למגוון רחב של יישומים, כולל מפעלים, מחסנים ומוסכים, חנויות ועוד. עם אפשרויות של גמר חלק או טקסטורה נבחרת.

את האריחים שלנו ניתן להניח באופן ישיר מעל מגוון סוגי רצפות ללא צורך בדבקים מכל סוג, מה שמאפשר להמשיך בפעילויות העסקית השוטפת בצורה חלקה וללא הפרעה תוך כדי יישום הריצוף החדש.

האריחים בנויים לעמידות וקשיחות גבוהה ויכולים לעמוד בעומסים מסחריים של שימוש כבד במיוחד, מה שהופך אותם לאידיאליים לשימוש במקומות בהם נדרש מעבר של רכבי משא, מלגזות ועגלות המובילים חומרים או רכיבים כבדים.